Peržiūrų: 722 | Pridėjo: Indre | Data: 2017-03-30 22:44:58

Elektrinė revoliucija

Ateities automobiliai – būtent taip yra vadinami elektromobiliai. Sekdami naujausias tendencijas prie elektrinės revoliucijos prisijungėme ir mes - Vilniaus Gedimino technikos universiteto „VGTU FS RACING TEAM“ komanda. Pirmieji žingsniai buvo žengti 2015 metais, Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai susibūrė tam, kad sukurtų pirmąją Lietuvoje elektrinę, lenktyninę transporto priemonę – formulę. Mūsų kuriama formulė nenaudoja tradicinių degalų, vietoj jų ji yra pakraunama elektra. Komandos tikslas – ne tik pasirodyti kasmetinėse „FORMULA SAE STUDENT“ rengiamose varžybose, tačiau ir supažindinti lietuvius su šia ekologiška, radikaliai nauja inovacija. Komandos nariai patys mokosi, imasi inciatyvos ir kuria. Kūrimas apima ne tik techninį, mechaninį darbą, bet ir vaizduotės, idėjų, dizaino ir verslo planus, tad komandą sudaro studentai iš įvairių fakultetų. Šiuo metu parengti formulės brėžiniai bei sukurtas pradinis maketas - kėbulas, rėmas, vairo ir pedalų mechanizmas, priekinė padanga, pakabos elementas. Tolimesniems darbams bei datalėms ieškome rėmėjų. Mūsų vizija neužsibaigia vien formulės sukonstravimu, tikimės, kad pagaminus vieną automobilį galima būtų sukurti ir kitų, netgi įkurti įmonę.