Peržiūrų: 752 | Pridėjo: Indre | Data: 2017-03-30 22:55:34

Tarptautinės „Formula SAE“ varžybos

„Formula SAE“ varžybos - tai pasaulinės automobilių inžinierių bendruomenės rengiamos varžybos aukštųjų mokyklų inžinerijos studentams. Šios varžybos yra puiki vieta įgyti patirties, naujų pažinčių, taip pat, galimybė viešinti universiteto vardą tarptautinėje erdvėje atskleidžiant studentų inžinerinį kūrybiškumą ir gebėjimus. Į 2015 metais, liepos 22–25 dienomis Italijoje vykusias varžybas atvyko daugiau nei 70 komandų iš įvairių pasaulio universitetų, tarp jų buvome ir mes. Varžėmės trečioje kategorijoje. Statinėse rungtyse reikėjo pristatyti išlaidų analizę, verslo planą bei konstrukcijos ataskaitą. Šioje kategorijoje mūsų komanda visose rungtyse pateko į dešimtuką. Labai džiaugiamės, jog turėjome galimybę dalyvauti šiose varžybose. Garsinome ne tik Vilniaus Gedimino technikos universiteto vardą, tačiau ir visos Lietuvos. Įgavome daug patirties ir motyvacijos, kuri skatina kurti ir eiti toliau.